२५ तहको मात्रै नतिजा आउन बाँकीः १११ तहमा कसले कहाँ जिते?

काठमाडौं – स्थानीय निर्वाचनअन्तर्गत दुई नम्बर प्रदेशको १ सय ११ तहको निर्वाचन परिणाम सार्वजनिक भएको छ । अब २५ वटा तहको मात्र नचिजा आउँन बाँकी रहेको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ ।

परिणामअनुसार हालसम्म कांग्रेसले ३३ तहमा जित हासिल गरेको छ भने २१ तह जितेर फोरम दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ । राजपा र माओवादी केन्द्र समान १९ तहमा विजयी हुँदा एमालेले १३ स्थानमा चित्त बुझाएको छ ।

लोकतान्त्रिक फोरमले हालसम्म ३ तह जितेको छ भने नेपाली जनता दलले २ तह र नयाँ शक्तिले १ तह जितेर खाता खोलेको छ ।

कांग्रेस ३३ तहमा विजयी
१. नवराजपुर गाउँपालिका, सिरहा- विश्वमोहन यादव, अध्यक्ष, शोभाकुमारी यादव, उपाध्यक्ष
२. औरही गाउँपालिका, धनुषा- ब्रह्मदेव यादव अध्यक्ष, मिरा सहनी, उपाध्यक्ष
३. धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही- रामआश्रय साह, अध्यक्ष, अकली सहनी उपाध्यक्ष
४. जनकनन्दिनी गाउँपालिका, धनुषा- मोहम्मद वारिक शेष, अध्यक्ष, भारती कार्की, उपाध्यक्ष
५. विष्णुपुर गाउँपालिका, सप्तरी- निलाम्बर यादव, अध्यक्ष
६. परोहा गाउँपालिका, रौतहट- शेख वकिल, अध्यक्ष, कांग्रेसकै सुगान्धी गिरी, उपाध्यक्ष
७. बेल्ही चपेना गाउँपालिका, सप्तरी- परमानन्द यादव, अध्यक्ष, पुष्पमालाकुमारी मण्डल, उपाध्यक्ष
८. करैयामाई गाउँपालिका, बारा- भुमेश्वर चौधरी, अध्यक्ष, चित्ररेखा चौधरी, उपाध्यक्ष
९. रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही- कृष्णप्रसाद बर्मा, अध्यक्ष, नितुदेवी यादव, उपाध्यक्ष
१०. धनौजी गाउँपालिका, धनुषाका- बद्रिनारायण सिंह, अध्यक्ष र रामवती देवी मण्डल, उपाध्यक्ष
११. हरिपुर्वा नगरपालिका, सर्लाही- सियाराम राय, प्रमुख, चन्द्रकलादेवी, उपप्रमुख
१२. लोहारपट्टि नगरपालिका, महोत्तरी- शैलेन्द्रकुमार यादव, प्रमुख, सरिता शर्मा उप्रमुख
१३. गढिमाई नगरपालिका, रौतहट- श्यामप्रसाद यादव, प्रमुख,  समुद्रा गुप्ता, उपप्रमुख
१४. क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका, धनुषा- योगेन्द्र पजियार, प्रमुख, रचना श्रेष्ठ, उपप्रमुख
१५. रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही- कृष्णप्रसाद वर्मा, अध्यक्ष, नितुदेवी यादव, उपाध्यक्ष
१६. निजगढ नगरपालिका, बारा- सुरेश खनाल, प्रमुख, उपप्रमुखमा एमालेका लिलादेवी लामिछाने
१७. बलवा नगरपालिका, महोत्तरी- विनोदकुमार यादव, प्रमुख रितादेवी झा, उपप्रमुख, राजपा
१८. नगराइन गाउँपालिका धनुषा- परमेश्वर यादव, अध्यक्ष, रञ्जुकुमारी साह, उपाध्यक्ष
१९. पर्सागढी गाउँपालिका, पर्सा- नारायण यादव, अध्यक्ष, अर्चना, चौधरी, उपाध्यक्ष
२०. चन्द्रपुर नगरपालिका, रौतहट- रामचन्द्र चौधरी, प्रमुख, उप्रमुखमा एमालेकी रामरति चौधरी
२१. धनुषाधाम नगरपालिका, धनुषा – बालेश्वर मण्डल, प्रमुख, विद्यादेवी भुजेल, उपप्रमुख
२२. फतुवा विजयपुर नगरपालिका, रौतहट- गोपाल राय यादव, प्रमुख
२३. राजदेवी नगरपालिका, रौतहट- धिरेन्द्रकुमार सिंह, प्रमुख, अंशु सिंह, संघीय समाजवादी फोरम, उपप्रमुख
२४. बसबरिया नगरपालिका, सर्लाही- रामअयोध्या यादव, प्रमुख उप्रमुखमा राजपाका रिनाकुमारी यादव
२५. अग्नीसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका- सप्तरी, परशुराम चौधरी, अध्यक्ष, मिना चौधरी, उपाध्यक्ष
२६. सिम्रौनगढ नगरपालिका, बारा– विजयशंकर यादव प्रमुख, उपप्रमुखमा राजपाकी रिमा देवीे
२७. कमला नगरपालिका, धनुषा- उदगार गोइत प्रमुख, शीलादेवी मण्डल, उपप्रमुख
२८. सुरुंगा नगरपालिका, सप्तरी- मुक्तिनाथ चौधरी, प्रमुख
२९. राजपुर नगरपालिका, रौतहट- मो. सकिल अख्तर, प्रमुख, उपप्रमुखमा नेपाली कांग्रेसकी जफिरा खातुन
३०. दुर्गा भगवती गाउँपालिका, रौतहट- अरुण साह, अध्यक्ष, मञ्जु साह, उपाध्यक्ष
३१. वृन्दावन नगरपालिका, रौतहट- रामस्नेही यादव, प्रमुख, नुर जाहान, उपप्रमुख
३२. कल्याणपुर नगरपालिका, सिरहा- सूर्यनाथ मण्डल, प्रमुख, रोहनीकुमारी यादव, उपप्रमुख
३३. धोविनी गाउँपालिका, पर्सा- सुरेश कुर्मी, अध्यक्ष, उपाध्यक्षमा संघीय समाजवादीका पारसनाथ कुर्मी

संघीय समाजवादी फोरम २१ तहमा विजयी
१. विष्णपुर गाउँपालिका, सिरहा-जागेश्वर, यादव अध्यक्ष
२. भगवानपुर गाउँपालिका, सिरहा– बेचनप्रसाद यादव, अध्यक्ष, सीतादेवी यादव, उपाध्यक्ष
३. पर्सा गाउँपालिका, सर्लाही- किसुनदेव राय, अध्यक्ष, इन्द्रकलादेवी, उपाध्यक्ष
४. विन्ध्यवासिनी गाउँपालिका, पर्सा- श्रीलाल कानु, अध्यक्ष, उपाध्यक्ष नेपाली कांग्रेसकी किरणदेवी गुप्ता
५.सोनमा गाउँपालिका, महोत्तरी- रामकुमार यादव, अध्यक्ष, विभादेवी साह, उपाध्यक्ष
६. देवाही–गोनाही नगरपालिका, रौतहट- धर्मेन्द्र पटेल, प्रमुख, उपप्रमुखमा माओवादी केन्द्रकी परनिया देवी
७. गणेशमान चारनाथ नगरपालिका, धनुषा- रामबाबु यादव, प्रमुख, उपप्रमुखमा माओवादी केन्द्रकी मिनादेवी यादव
८. तिरहुत गाउँपालिका, सप्तरी- हेमन्त यादव, अध्यक्ष, तीर्थमाया मण्डल, उपाध्यक्ष
९. लक्ष्मिनियाँ गाउँपालिका, धनुषा- विन्देश्वरी यादव, अध्यक्ष, इन्द्रकलादेवी यादव, उपाध्यक्ष
१०. फेटा गाउँपालिका, बारा-अमिरीलाल प्रसाद, अध्यक्ष, कमरुल खातु, उपाध्यक्ष
११. पपचरौता नगरपालिका, बारा- रमेशकुमार यादव प्रमुख, उपप्रमुखमा राजपाका इन्दुकुमारी
१२. बौद्धीमाई नगरपालिका, रौतहट- राजिवरञ्जन यादव प्रमुख, प्रेमलता कुशवाह, उपप्रमुख
१३. माधव नारायण नगरपालिका, रौतहट- वीरेन्द्रप्रसाद यादव, प्रमुख, उपप्रमुखमा माओवादी केन्द्रकी सिमलकुमारी साह
१४.बिहुलबलान गाउँपालिका, सप्तरी- दयानन्द गोइत, अध्यक्ष, रुवी गुप्ता, उपाध्यक्ष
१५. बरियापट्टी गाउँपालिका, सिरहा- सन्तोषकुमार महतो, अध्यक्ष, रेखाकुमारी यादव, उपाध्यक्ष
१६. सुवर्णपुर गाउँपालिका, बारा- महेन्द्र यादव, अध्यक्ष, कविता यादव, उपाध्यक्ष
१७. महादेवा गाउँपालिका, सप्तरी–  दीपककुमार यादव, अध्यक्ष, ममताकुमारी यादव, उपाध्यक्ष
१८. पकाहा–मैनपुर गाउँपालिका, पर्सा- विजय चौरसिया, अध्यक्ष, कुसमीदेवी, उपाध्यक्ष
१९. लक्ष्मीपुर पुतारी गाउँपालिका, सिरहा- रामवल्लभ साह, अध्यक्ष, आशादेवी यादव, उपाध्यक्ष
२०. बोधेबरसाइन नगरपालिका, सप्तरी- आतेशकुमार सिंह, प्रमुख, रञ्जुकमारी साह तेली, उपाध्यक्ष
२१. सखुवा प्रसौनी, गाउँपालिका, पर्सा- प्रदीपकुमार जयसवाल, अध्यक्ष, फूलमतीदेवी थरुनी, उपाध्यक्ष

माओवादी केन्द्र १९ तहमा विजयी
१. कर्जन्हा नगरपालिका, सिरहा- गंगा पासवान, प्रमुख, ज्ञानकुमारी श्रेष्ठ, उपप्रमुख
२.अर्नामा गाउँपालिका, सिरहा- ठेकु महतो, अध्यक्ष, सीतादेवी मुखिया, उपाध्यक्ष
३. ठोरी गाउँपालिका, पर्सा- पद्मलाल श्रेष्ठ, अध्यक्ष, शान्तिमाया थिङ, उपाध्यक्ष
४. मौलापुर नगरपालिका, रौतहट- रीनाकुमारी साह, प्रमुख गौरीशंकरप्रसाद, उपप्रमुख
५. औरही गाउँपालिका, सिरहा-सिदार्थ यादव, अध्यक्ष र देवझरी देवी यादव, उपाध्यक्ष
६. गौशाला नगरपालिका, महोत्तरी- शिवनाथ महतो, प्रमुख, आशा लामा, उपप्रमुख
७. साम्सी गाउँपालिका, महोत्तरी- फारुख शेख, अध्यक्ष, नागिनादेवी यादव, उपाध्यक्ष
८. मिर्चैया नगरपालिका, सिरहा- श्रवणकुमार यादव, प्रमुख, विजछी देवी, उपप्रमुख
९. यमुनामाइ गाउँपालिका, रौतहट- श्रीप्रसाद मुखिया विन, अध्यक्ष, गितादेवी साह, उपाध्यक्ष
१०. छिपहरमाइ गाउँपालिका, पर्सा- मनोजकुमार, अध्यक्ष, मोदिना खातुन, उपाध्यक्ष
११. धनगढी नगरपालिका, सिरहा- हरिनारायण चौधरी, प्रमुख, फूलकुमारी श्रेष्ठ, उप्रमुख
१२. रामगोपालपुर नगरपालिका, महोत्तरी- अशोककुमार मण्डल, प्रमुख, सीतादेवी साह, उपप्रमुख
१३. सहिद नगरपालिका, धनुषा- उदयकुमार यादव, प्रमुख, शीलादेवी कापरी, उपप्रमुख
१४. बागमती नगरपालिका, सर्लाही- भरतकुमार थापा, प्रमुख, लिलाकुमारी मोक्तान उपप्रमुख
१५. चक्रघट्ट नगरपालिका, सप्तरी- विक्रम यादव, प्रमुख
१६. गोलबजार नगरपालिका, सिरहा- देवनाथ साह, प्रमुख, रेशमाकुमारी थापा, उपप्रमुख
१७. विदेह नगरपालिका, धनुषा- वेचनदास तत्मा, प्रमुख, नीलकुमारी देवी उपप्रमुख
१८. जगन्नाथपुर गाउँपालिका, पर्सा- जालिम मियाँ, अध्यक्ष, उपाध्यक्षमा संघीय समाजवादीकी विशमिला खातुन
१९. बर्दिबास नगरपालिका, महोत्तरी- विदुर कार्की प्रमुख, कृष्णमाया गौतम, उपप्रमुख

राजपा १९ तहमा विजयी
१. हंसपुर नगरपालिका, धनुषा- रामज्ञान मण्डल, प्रमुख, रेणु झा, उपप्रमुख
२. कौडेना गाउँपालिका, सर्लाही- रामप्रसाद राय यादव, अध्यक्ष, सुनितादेवी, उपाध्यक्ष
३. देवतालका गाउँपालिका, बारा-राजपाका चन्दन सिंह, अध्यक्ष रामपतिदेवी महतो, उपाध्यक्ष
४. महोत्तरी गाउँपालिका, महोत्तरी-राजपाका सुनिल यादव, अध्यक्षमा र सीतादेवी साह, उपाध्यक्ष
५. डाक्नेश्वरी नगरपालिका, सप्तरीको- शिवनारायण साह प्रमुख, र इन्दुदेवी चौधरी, उपप्रमुखमा ।
६. रुपनी गाउँपालिका, सप्तरी- हरेराम यादव, अध्यउक्ष, बेचनीदेवी सरदार, उपाध्यक्ष
७.  ब्रम्हपुरी गाउँपालिका, सर्लाही- विनोदकुमार साह, अध्यक्ष, गीतादेवी, उपाध्यक्ष
८. मटिहानी नगरपालिका, महोत्तरी- हरिप्रसाद मण्डल, प्रमुख,
९.परवानीपुर नगरपालिका, पर्सा- हरिनारायण शाह, प्रमुख, सावित्रीदेवी पटेल, उपाध्यक्ष
१०. एकडारा गाउँपालिका, महोत्तरी- रामचविला साह अध्यक्ष, माजवी खातुन, उपाध्यक्ष
११. गौर नगरपालिका, रौतहट- अजय गुप्ता, प्रमुख, किरण ठाकुर, उप्रमुख
१२. भंगाहा नगरपालिका, महोत्तरी- सञ्जिवकुमार साह, प्रमुख, गंगाकुमारी सिंह दनुवा, उपप्रमुख
१३. गुजरा नगरपालिका, रौतहट- सन्तलालप्रसाद चौधरी, प्रमुख, रौसन खातुन, उपप्रमुख
१४. बलरा नगरपालिका, सर्लाही- अभयकुमार सिंह, प्रमुख
१५. तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका, सप्तरी- सतिशकुमार सिंह, अध्यक्ष, सचिता यादव, उपाध्यक्ष
१६. चन्द्रनगर गाउँपालिका, सर्लाही- महेन्द्र महतो, अध्यक्ष, विनादेवी साह, उपाध्यक्ष
१७. गोडैटा नगरपालिका, सर्लाही- देवेन्द्रकुमार यादव, प्रमुख, अन्जना कुशवाहा, उपप्रमुख
१८. जलेश्वर नगरपालिका, महोत्तरी- रामशंकर मिश्र, प्रमुख, मुनसुनदेवी चौधरी, उपप्रमुख
१९. प्रसौनी गाउँपालिका, बारा- भोलाप्रसाद गुप्ता, अध्यक्ष, गीता साह, उपाध्यक्ष

एमाले १३ तहमा विजयी
१. बटेश्वर नगरपालिका, धनुषा- डम्बरबहादुर राउत प्रमुख, इन्दिरा सिंह, उपप्रमुख
२. सप्तकोशी नगरपालिका, सप्तरी- उत्तम गौतम प्रमुख, आशा चौधरी, उपप्रमुख
३. पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका, पर्सा- हरिनारायण चौधरी अध्यक्ष, उपाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसकी ममता महतो
४. मुखियापट्टि मुसहरनीया गाउँपालिका, धनुषा- मनोजकुमार यादव अध्यक्ष, मीरादेवी महतो, उपाध्यक्ष
५. नरहा गाउँपालिका, सिरहा- रामशरण यादव, अध्यक्ष, गुलावदेवी चौधरी, उपाध्यक्ष
६. सखुवानान्कारकट्टि गाउँपालिका, सिरहा- केदारनाथ यादव, अध्यक्ष, अमला यादव, उपाध्यक्ष
७. मिथिला विहारी नगरपालिका, धनुषा- अनिलकुमार यादप, प्रमुख, अनिता कुमारी, उपप्रमुख
८. सुखीपुर नगरपालिका, सिरहा- रामअवतार यादव, प्रमुख, रेणुदेवी साह, उपप्रमुख
९. लहान नगरपालिका, सिरहा- मुन्नी साह, प्रमुख, सरियार चौधरी, उपप्रमुख
१०. मिथिला नगरपालिका- धनुषा- हरिनारायण महतो, प्रमुख, ताराकुमार बस्नेत, उपप्रमुख
११.लालबन्दी नगरपालिका, सर्लाही- मानबहादुर खड्का, प्रमुख, शान्तिकुमारी लामा, उपप्रमुख
१२. हरिवन नगरपालिका, सर्लाही- गणेश प्रसाईं, प्रमुख, रेणुका पौडेल, उपप्रमुख
१३. जिराभवानी गाउँपालिका, पर्सा- रामप्रित महतो, अध्यक्ष, उषादेवी थरुनी, उपाध्यक्ष

नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३ तहमा विजयी
१. ईशानाथ नगरपालिका, रौतहट- सन्तोष मेहता,  प्रमुख,  हुसनी आरा खातुन, उपप्रमुख
२. विष्णु गाउँपालिका, सर्लाही- जवाहरलाल यादव अध्यक्ष,
३. विश्रामपुर गाउँपालिका, बारा- अमेरीलाल राउत, अध्यक्ष, सुमित्रादेवी, उपाध्यक्ष

नेपाली जनता दल २ तहमा विजयी
१. कालिकामाई गाउँपालिका, पर्सा- नथुनी कुशवाह अध्यक्ष,  उपाध्यक्षमा संघीय समाजवादी फोरमका राजेश चौरसिया
२. पोखरिया नगरपालिका, पर्सा- दीपनारायणप्रसाद रौनियार, प्रमुख, उपप्रमुखमा संघीय समाजवादीकी सलमा खातुन

नयाँ शक्ति १ तहमा विजयी

१. छिन्नमस्ता गाउँपालिका- सप्तरी- सूर्यनारायण मण्डल अध्यक्ष, उपाध्यक्षमा राजपाकी उषादेवी

तपाईको प्रतिक्रिया
© २०१६ सर्वाधिकार समुद्रपारिमा सुरक्षित